ZDROWIE I URODA//UNIMARTER

Pulsometr BEURER PM 15: Zdrowie i uroda Black Friday UniMarter.com

Zdrowie i uroda > Opieka zdrowotna > Monitory funkcji życiowych > Ciśnieniomierze  •  19/Wrzesień/2019 (13:27), aktualizacja 3/Październik/2019 (14:11)
Pulsometr BEURER PM 15 UniMarter Market
GDZIE KUPIĆ?

Sprawdź gdzie tanio kupić Pulsometr BEURER PM 15 na Market Produktowy UniMarter?!


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Pulsometr BEURER PM 15 opieki zdrowotnej dla użytkowników serwisu internetowego UniMarter. Kupując produkt za pośrednictwem linku affiliacyjnego nasz serwis otrzymuję prowizją, która pozwoli dalej rozwijać tą stronę i dostarczać czytelnikom wartościowych treści o zdrowiu i leczeniu chorób.

Cena: 119.9 PLN
Cena: 125.03 PLN
Cena: 130.75 PLN


*Podane ceny produktu Pulsometr BEURER PM 15 może się różnić od aktualnej ceny w danym sklepie internetowym.
PODSTAWOWE

Podstawowe informacje o Pulsometr BEURER PM 15 w serwisie UniMarter Market


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Pulsometr BEURER PM 15 w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego o zdrowiu UniMarter. Ostateczna cena produktu Pulsometr BEURER PM 15 w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Pulsometr BEURER PM 15
Kategoria główna:
Zdrowie i uroda > Opieka zdrowotna > Monitory funkcji życiowych > Ciśnieniomierze
Subkategria:
AGD małe > ZDROWIE I URODA > Ciśnieniomierze
Cena:
130.75 PLN
Stan produktu:
Nowy
Producent:
BEURER
EAN:
4211125674052
ULOTKA/OPIS

Pulsometr BEURER PM 15 Ulotka/Opis Produktu AGD małe > ZDROWIE I URODA > Ciśnieniomierze na UniMarter Market


Podstawowy opis produktu Pulsometr BEURER PM 15 prezentowany w kategorii Zdrowie i uroda > Opieka zdrowotna > Monitory funkcji życiowych > Ciśnieniomierze został został dostarczony przez polecany sklep internetowy. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości i były zgodne ze stanem faktycznym.Idealny do okazjonalnego pomiaru pulsu (np. nordic walking). Dokładny pomiar pulsu na palcu (EKG). Indywidualna funkcja treningów i alarm. Data, godzina, dzień tygodnia, budzik, timer, stoper. Podświetlany wyświetlacz. Wodoszczelny do głębokości 50 m (można w nim pływać).

Dane techniczne:

Oznaczenie produktu: Pulsometr bez pasa piersiowego
Rodzaj pomiaru: Dokładny pomiar pulsu EKG
Baterie: 1 bateria 3 V CR2032
Data: tak
Podświetlany wyświetlacz: tak
Indywidualny zakres treningów i alarm: tak
Stoper: tak
Minutnik: tak
Specyfikacja czasu: tak
Wodoszczelny: 50 m
Alarm: tak
Dzień tygodnia: tak
Oznaczenie CE: tak
Gwarancja w latach (więcej informacji na temat warunków gwarancji zawiera instrukcja): 3

Pulsometr bez pasa piersiowego Beurer PM 15 przystosowany jest dla osób, które aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Dzięki pulsometrowi mogą Państwo bez paska na piersi kontrolować częstość akcji serca i ustawiać jej górną i dolną wartość graniczną odpowiednio do ustalonego celu treningu. Uderzenie serca jest mierzone i wyświetlane z dokładnością EKG bez konieczności zakładania niewygodnego paska na piersi. W tym celu wystarczy po prostu założyć miernik na nadgarstek i dotknąć palcem wzgl. kciukiem czujnika znajdującego się na przedniej stronie pulsometru. Pomiar przebiegający od czujnika dotykanego palcem przez rękę, tułów, drugą rękę do czujnika umieszczonego z tyłu pulsometru pozwala w ciągu kilku sekund określić akcję serca z dokładnością EKG. Dzięki temu pulsometr nadaje się w szczególności dla osób, które nie mogą lub nie chcą nosić paska na piersi, oraz w takich dyscyplinach sportu jak wędrówki i tzw. nordic walking. Pulsometr posiada ponadto takie funkcje jak zegar, stoper, budzik i licznik pozostałego czasu.

Warto wiedzieć!
Pulsometr służy do pomiaru tętna u ludzi. Różne możliwości ustawień pozwalają na wspomaganie indywidualnego programu ćwiczeń i monitoring tętna. Należy kontrolować swoje tętno podczas ćwiczenia, gdyż pozwala to na ochronę serca przed przeciążeniem, a jednocześnie umożliwia zoptymalizowanie efektu treningu. W tabeli umieszczono kilka wskazówek dotyczących wyboru indywidualnego zakresu treningowego. Maksymalna częstość akcji serca maleje wraz z wiekiem. Dane dotyczące tętna podczas ćwiczenia powinny więc zawsze być uzależnione od maksymalnej częstości akcji serca. Do określenia maksymalnej częstości akcji serca przyjmuje się następujący ogólny wzór:

Dla mężczyzn: 220 – wiek = maksymalna częstotliwość uderzeń serca

Dla kobiet: 226 – wiek = maksymalna częstotliwość uderzeń serca

Funkcje przycisków:

MODE
– Przejście pomiędzy poszczególnymi trybami
– po wciśnięciu i przytrzymaniu: Przejście do trybu ustawień
– Wybór (w trybie ustawień)
– po wciśnięciu i przytrzymaniu: Wyjście z trybu ustawień

START/STOP
- Wyświetlanie czasu/daty na wyświetlaczu
- Start/stop (w stoperze i w trybie milisekundomierza)

MODE
- Włączanie / wyłączanie alarmu (w trybie budzika)
- Zwiększanie ustawianej wartości (w trybie ustawień)

RESET
- Włączanie / wyłączanie sygnału godzinowego (w trybie budzika)
- Zerowanie stopera i milisekundomierza
- Zmniejszanie ustawianej wartości (w trybie ustawień)

LIGHT
Podświetlenie wyświetlacza przez ok. 3 sekundy

Tryb czasu zegarowego:

Wyświetlanie czasu zegarowego i daty

• Nacisnąć przycisk Start/Stop, aby przejść pomiędzy wyświetlaniem czasu a wyświetlaniem daty.
• Jeżeli nie zostanie naciśnięty żaden przycisk, wyświetlacz powraca automatycznie po 8 sekundach z trybu daty do trybu czasu.
• Przy wyświetlaniu czasu w trybie 12-godzinnym druga połowa doby jest sygnalizowana za pomocą "P" wyświetlanego po lewej stronie wyświetlacza.

Ustawianie czasu i daty

• W celu przejścia do trybu ustawień należy przez 3 sekundy przytrzymać wciśnięty przycisk MODE. Liczba sekund zaczyna migać. Można ją wyzerować przyciskając przycisk Start/stop lub Reset.
• Za pomocą przycisku MODE wybrać dane (minuty, godziny, rok, miesiąc, data) przeznaczone do ustawiania.
• Poszczególne wartości można ustawić za pomocą przycisku Start/stop lub Reset, jeżeli migają odpowiednie cyfry. Przytrzymanie wciśniętego przycisku powoduje przejście do trybu szybkiego ustawiania. Wprowadzone wartości należy zatwierdzić za pomocą przycisku MODE, co powoduje przejście do kolejnych ustawień.
• Jeżeli miga wskazanie miesiąca-dnia lub dnia-miesiąca, można za pomocą przycisku Start/stop lub Reset wybrać europejski format daty, tj. dzień-miesiąc (wyświetlany jest symbol d) lub amerykański, tj. miesiąc-dzień (wyświetlany jest symbol m).
• Jeżeli miga symbol 12- lub 24-godzinnego trybu wyświetlania czasu, można za pomocą przycisku Start/stop lub Reset dokonać wyboru pomiędzy tymi trybami.
• Jeżeli na wyświetlaczu miga słowo "Beep", można za pomocą przycisku Start/stop lub Reset włączyć (on) lub wyłączyć (off) dźwiękowy sygnał potwierdzenia. Przy włączonym sygnale potwierdzania po każdym naciśnięciu przycisku rozlega się krótki sygnał akustyczny.
• Po ustawieniu wszystkich danych należy nacisnąć przycisk MODE w celu wyjścia z trybu ustawień.
• Jeżeli w trybie ustawień nie nastąpi naciśnięcie żadnego przycisku w ciągu 60 sekund, pulsometr powraca automatycznie do wskazywania czasu zegarowego.

Pomiar częstości akcji serca:

• Założyć pulsometr na nadgarstek.
• Położyć palec na czujniku i przyciskać go przez co najmniej 5 sekund. Należy upewnić się, że czujnik na tylnej ścianie obudowy przyrządu ściśle przylega do skóry. Początkowo wyświetlany jest symbol "---".
• Po 5 do 8 sekundach wyświetlana jest zmierzona częstość akcji serca.
• Jeżeli alarm tętna jest włączony, wyświetlana jest dodatkowo względna częstość akcji serca.
• Jeżeli zmierzona częstotliwość uderzeń serca znajduje się poniżej dolnej granicy tętna, wyświetlany jest symbol "L". Wartość powyżej górnej granicy pulsu sygnalizowana jest za pomocą "H".
• Jeżeli w trybie alarmu tętna nie zmieniono wartości granicznych tętna w zależności od płci i wieku, to częstość akcji serca jest przedstawiana graficznie dla zakresu wysiłku na poziomie fitness, tj. od 65 % do 85 % maksymalnej częstości akcji serca.
• Po 5 sekundach od zwolnienia przycisku pulsometr powraca do ostatnio ustawionego trybu

Wskazówki i porady:

1.Pomiar częstości akcji serca jest możliwy w każdym trybie funkcyjnym.
2.Na tylnej ściance obudowy pulsometru umieszczono czujnik, który musi mieć stały bezpośredni kontakt ze skórą.
3.Nie dokonywać pomiaru częstości akcji serca pod wodą.
4.Od czasu do czasu czyścić tylną ściankę wilgotną ściereczką.
5.W czasie pomiaru tętna nie należy używać kremów do skóry.
6.W celu zapewnienia lepszego przewodzenia sygnału umyć skórę i palec mydłem.
7.Przy bardzo suchej i grubej skórze mogą wystąpić zakłócenia w przewodzeniu.
8.Należy wówczas zwilżyć opuszki palców lub zastosować pastę przewodzącą.
9.Przy pomiarze unikać obracania i wyginania nadgarstka.

Funkcja alarmu częstości akcji serca:

Można ustawić treningowy zakres częstości akcji serca z ustaloną górną i dolną granicą. W takiej sytuacji sygnał dźwiękowy podczas pomiaru tętna będzie wskazywał na przekroczenie ustawionego zakresu. Wówczas można odpowiednio zwiększyć lub zmniejszyć tempo ćwiczenia. Może to pomóc w skuteczniejszym osiągnięciu zamierzonego celu treningu.

Ustawianie treningowych wartości granicznych

Istnieją dwie możliwości:

1. Należy wprowadzić swoje płeć i wiek, co spowoduje automatyczne obliczenie dolnej i górnej granicy dla ogólnorozwojowego zakresu wysiłku w przedziale od 65 % do 85 % maksymalnej częstości akcji serca. Prezentacja graficzna w słupkach zostaje włączona wówczas, gdy ustawione z góry wartości częstości akcji serca nie zostaną zmienione.

2. Należy określić górną i dolną wartość częstość akcji serca zgodnie z informacjami w rozdziale "Warto wiedzieć" lub zasięgnąć rady swojego trenera lub lekarza. Jeżeli wartości graniczne częstotliwości uderzeń serca są wprowadzane samodzielnie, graficzna prezentacja w słupkach nie jest aktywna.

• Znajdują się Państwo w trybie alarmu tętna.
• W celu przejścia do trybu ustawień przytrzymać przycisk MODE przez 3 sekundy. Zaczyna migać wskazanie wieku "Age". Można teraz ustawić wiek za pomocą przycisku Start/stop lub Reset. Przytrzymanie wciśniętego przycisku powoduje zmianę wartości w trybie szybkiego ustawiania. Wprowadzoną wartość należy zatwierdzić za pomocą przycisku MODE, co powoduje przejście do kolejnych ustawień.
• Zaczyna migać symbol płci. Można teraz za pomocą przycisku Start/stop lub Reset wybrać "M" (mężczyzna) lub "F" (kobieta). Wybór zatwierdzamy przyciskiem MODE.
• Teraz można zatwierdzić ustaloną automatycznie wartość za pomocą przycisku MODE lub ustawić pożądaną częstość akcji serca za pomocą przycisku Start/stop lub Reset.
• W taki sam sposób należy postąpić w celu ustawienia dolnej granicy.
• Aby po wprowadzeniu wszystkich danych wyjść z trybu ustawień, należy przytrzymać przez 3 sekundy wciśnięty przycisk MODE. Jeżeli w trybie ustawień nie nastąpi naciśnięcie żadnego przycisku w ciągu 60 sekund, pulsometr powraca automatycznie do wskazywania czasu zegarowego.

Włączenie alarmu tętna

• Za pomocą przycisku MODE należy przejść do trybu alarmu tętna.
• Jeżeli funkcja alarmu częstości akcji serca jest włączona i obliczone wartości pulsu nie zostały zmienione po wprowadzeniu wieku i płci, wyświetlane są naprzemiennie co 2 sekundy: - górna graniczna wartość treningowa, - dolna graniczna wartość treningowa oraz - wiek i płeć.

Jeżeli wartości graniczne tętna wprowadzono samodzielnie, wyświetlane naprzemiennie są tylko górna i
dolna graniczna wartość treningowa.

• Jeżeli funkcja alarmu częstości akcji serca jest wyłączona, na wyświetlaczu pojawiają się symbole "---“ i "oF“.
• W celu włączenia/wyłączenia funkcji alarmu częstości akcji serca należy nacisnąć przycisk Start/stop. Przy włączonym alarmie tętna w czasie pomiaru częstotliwości uderzeń serca mogą wystąpić następujące alarmy:
• Częstość akcji serca nie wykracza poza ustawiony zakres treningowy: Pulsometr wydaje jednokrotny sygnał dźwiękowy.
• Częstość akcji serca przekracza górną granicę ustawionego zakresu treningowego: Pulsometr wydaje dwukrotnie sygnał dźwiękowy, "H" oraz zmierzona wartość tętna migają.
• Częstość akcji serca przekracza dolną granicę ustawionego zakresu treningowego: Pulsometr wydaje dwukrotnie sygnał dźwiękowy, "L" oraz zmierzona wartość tętna migają.

Tryb budzika:

• Alarm pełnej godziny włączany jest i wyłączany w trybie budzika za pomocą przycisku Reset. Jeżeli alarm pełnej godziny jest aktywny, na wyświetlaczu pojawia się symbol dzwonka a o każdej pełnej godzinie rozbrzmiewa sygnał dźwiękowy.
• Alarm budzenia włączany jest i wyłączany w trybie budzika za pomocą przycisku Start/stop. Jeżeli alarm budzenia jest aktywny, na wyświetlaczu pojawia się symbol a o wprowadzonej godzinie rozbrzmiewa przez 30 sekund sygnał dźwiękowy. W celu wyłączenia alarmu dźwiękowego należy nacisnąć dowolny przycisk (poza Light).

Ustawianie czasu alarmu

• Znajdują się Państwo w trybie budzika.
• W celu przejścia do trybu ustawień przez 3 sekundy przytrzymać wciśnięty przycisk MODE.
• Liczba godzin zaczyna migać. Można teraz ustawić godzinę za pomocą przycisku Start/stop lub Reset. Przez przytrzymanie wciśniętego przycisku przechodzi się do trybu szybkiego ustawiania.
• Ustawioną wartość należy zatwierdzić przyciskiem MODE, co powoduje przejście do kolejnych ustawień. Wartość minut należy ustawić w taki sam sposób.
• Po wprowadzeniu wszystkich danych należy przez 3 sekundy przytrzymać wciśnięty przycisk MODE, co powoduje wyjście z trybu ustawień. Jeżeli w trybie ustawień nie nastąpi naciśnięcie żadnego przycisku w ciągu 60 sekund, pulsometr powraca automatycznie do wskazywania czasu zegarowego.

Tryb stopera

• Znajdują się Państwo w trybie stopera.
• W celu uruchomienia stopera nacisnąć przycisk Start/stop. Na wyświetlaczu zaczyna migać symbol "CHR".
• Stoper można zatrzymać w każdej chwili przez ponowne naciśnięcie przycisku Start/stop. Wyświetlany jest wówczas czas, który upłynął od jego uruchomienia.
• Odliczanie czasu można w każdej chwili kontynuować przez ponowne naciśnięcie przycisku Start/stop.
• Wskazanie można wyzerować przy zatrzymanym stoperze za pomocą przycisku Reset.
• Maksymalny czas pomiaru wynosi 99 godzin, 59 minut i 59 sekund. Po przekroczeniu tego czasu licznik zaczyna ponownie liczyć od 0 godzin, 0 minut i 0 sekund.

Tryb odliczania pozostałego czasu:

Ustawianie odliczania pozostałego czasu

• Znajdują się Państwo w trybie odliczania pozostałego czasu.
• W celu przejścia do trybu ustawień należy przez 3 sekundy przytrzymać wciśnięty przycisk MODE. Liczba godzin zaczyna migać. Można teraz ustawić godzinę za pomocą przycisku Start/stop lub Reset.
• Wprowadzone dane zatwierdzić przyciskiem MODE. W takim sam sposób należy ustawić minuty i sekundy. Maksymalny czas wynosi 99 godzin, 59 minut i 59 sekund.
• Po wprowadzeniu wszystkich danych należy przez 3 sekundy przytrzymać wciśnięty przycisk MODE, co powoduje wyjście z trybu ustawień. Jeżeli w trybie ustawień nie nastąpi naciśnięcie żadnego przycisku w ciągu 60 sekund, pulsometr powraca automatycznie do wskazywania czasu zegarowego.

Korzystanie z trybu odliczania pozostałego czasu

• W celu uruchomienia pomiaru pozostałego czasu należy jednokrotnie nacisnąć przycisk Start/stop. Pozostały czas jest stale wyświetlany na wyświetlaczu.
• W celu przerwania odliczania nacisnąć przycisk Start/stop.
• Aby przywrócić licznik do pierwotnie ustawionej wartości czasu, należy nacisnąć przycisk Reset przy zatrzymanym liczniku.
• Wówczas można ustawić nowy czas.
• Przez 5 sekund przed zakończeniem odliczania co sekundę rozbrzmiewa pojedynczy sygnał dźwiękowy. Po osiągnięciu zera uruchamiany jest 10-sekundowy sygnał dźwiękowy.
• Aby wyłączyć sygnał dźwiękowy, należy nacisnąć dowolny przycisk (poza Light).

Bateria i jej utylizacja:

Zakres dostawy obejmuje baterię litową CR2032. Bateria jest już założona. Żywotność baterii wynosi ok. 30 miesięcy. Baterię pulsometru może zostać wymieniona tylko przez specjalistę (każdego zegarmistrza). W przeciwnym wypadku wygasa gwarancja. Zużytych baterii nie wolno wyrzucać ze śmieciami domowymi. Należy je oddać w specjalistycznych punktach handlowych lub lokalnym punkcie zbiórki surowców. Zobowiązują do tego przepisy ustawowe.

Wskazówka: Na bateriach zawierających szkodliwe substancje znajdują się następujące oznaczenia: Pb = bateria zawiera ołów, Cd = bateria zawiera kadm, Hg = bateria zawiera rtęć.

Urządzenie należy zutylizować zgodnie z Rozporządzeniem nr 2002/96/EC w sprawie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – WEEE (Waste Electrical and Electronic Equipment). W razie pytań lub wątpliwości należy zwrócić się do właściwych władz samorządowych odpowiedzialnych za utylizację.


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Pulsometr BEURER PM 15z kategorii opieki zdrowotnej znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.
KATEGORIE
UniMarter Market Ranking Opieka zdrowotna ❖   Zdrowie i uroda ❖   Opieka zdrowotna ❖   Monitory funkcji życiowych ❖   Ciśnieniomierze
OPINIE
Nie możesz dodać nowej opini!
Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
§ UWAGA!
UniMarter to portal informacyjny o zdrowiu i chorobach z dużą serią publikacji o zdrowym stylu życia oraz z aktualnymi wiadomościami z rynku medycznego. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Pulsometr BEURER PM 15 był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia UniMarter Market wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego UniMarter!
POPULARNE
›  Pulsometr BEURER PM 90
›  Oczyszczacz BEURER LR 300
›  Pulsometr BEURER PM 15
›  Aparat do masażu Beurer MG 70 Masażer
›  Masażer do stóp BEURER FM 60
›  Urządzenie do aromaterapii BEURER LA 20
›  Termometr BEURER FT 65
›  Masażer mini BEURER MG 16 Zielony
›  Niania elektroniczna BEURER BY33
›  Poduszka rozgrzewająca BEURER HK 49
›  Urządzenie BEURER HK 55
›  Poduszka elektryczna BEURER HK comfort
›  Pilnik elektryczny do stóp BEURER MP26
›  Waga BEURER KS 19 Lemon
›  Waga BEURER BF 700
›  Pas grzewczy BEURER HK 58 Cosy (old)
›  Pas grzewczy Beurer HK 55
›  Zestaw do manicure BEURER MP62
›  Laktator BEURER BY 15
›  Ciśnieniomierz BEURER BC 28
›  Pulsoksymetr BEURER PO 60
›  Nawilżacz BEURER LB44
›  Ciśnieniomierz BEURER BM 47
›  Ciśnieniomierz BEURER BC 30
›  Ciśnieniomierz BEURER BM 40
›  Ciśnieniomierz BEURER BC 32
›  Nawilżacz BEURER LB88
›  Lokówka BEURER HT 55
›  Poduszka rozgrzewająca BEURER HK 57 To Go
›  Lusterko kosmetyczne BEURER BS 99
›  Mata masująca BEURER MG 300
›  Wkład rozgrzewający do łóżka BEURER TS 26
›  Koc elektryczny BEURER HD 90
›  Laktator elektryczny BEURER BY40
›  Zestaw do pielęgnacji paznokci BEURER MP 100
›  Aromatyzer BEURER LA 30
›  Masażer BEURER MG 80
›  Masażer antycellulitowy BEURER CM 50
›  Ciśnieniomierz BEURER BM 28
›  Niania elektroniczna BEURER BY88 Smart
›  Nawilżacz BEURER LB 37
›  Oczyszczacz BEURER LW 110 B z funkcją nawilżania
›  Oczyszczacz BEURER LR 330 z funkcją nawilżania
›  Waga BEURER GS300 Czarny
›  Oczyszczacz BEURER LR 200
›  Waga łazienkowa BEURER GS 203 Kamienie
›  Waga BEURER KS 19 Ice Cream
›  BEURER Jonowy włosów 2200 W HC 80
›  BEURER prostownica do włosów HS 30
›  Beurer LR 330 Oczyszczacz Powietrza
BLOG//UNIMARTER
Tendencje rozwojowe w zakresie problematyki walki z cyberprzestępczości
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Tendencje rozwojowe w zakresie problematyki walki z cyberprzestępczości

Najgroźniejszymi rodzajami ataku w cyberprzestrzeni są te, których inicjatorami są państwa. Taka forma ataku pełni rolę uzupełniającą do...
Zjawisko cyberterroryzmu i jego konsekwencje
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Zjawisko cyberterroryzmu i jego konsekwencje

Obecnie cyberterroryzm to jedno z największych zagrożeń dla świata, gdzie głównym narzędziem ataku wykorzystywanego przez terrorystów są...
Możliwe formy oraz potencjalne cele i obiekty cyberataków
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Możliwe formy oraz potencjalne cele i obiekty cyberataków

Dzisiaj mówiąc o zagrożeniach cyberprzestępczością w dużym zakresie skupiamy się na odpowiedniej ochronie informacji, która może być...
Czym jest cyberprzestrzeń, cyberterroryzm i cyberprzestępczość?
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Czym jest cyberprzestrzeń, cyberterroryzm i cyberprzestępczość?

W dostępnej literaturze naukowej poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa podano wiele definicji pojęcia bezpieczeństwo, które ewoluowało...
Ministerstwo Cyfryzacji: Checklist – przedsiębiorco, o tym musisz pamiętać
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Ministerstwo Cyfryzacji: Checklist – przedsiębiorco, o tym musisz pamiętać

Nieważne, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy Twoja firma to kilka osób, musisz pamiętać o cyberbezpieczeństwie...
Społeczeństwo informacyjne wobec zagrożeń cyberprzestępczością i cyberterroryzmem
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Społeczeństwo informacyjne wobec zagrożeń cyberprzestępczością i cyberterroryzmem

Cyberbezpieczeństwo jest bardzo dużym obszarem tematycznym do omówienia i nie sposób w tak krótkiej pracy zawrzeć wszystkich elementów...
Rynek OC w Polsce: Jesteś kierowcą? Musisz to przeczytać!
UBEZPIECZENIA//UNIMARTER

Rynek OC w Polsce: Jesteś kierowcą? Musisz to przeczytać!

Mamy bardzo dobre wieści dla wszystkich kierowców w Polsce... Ceny OC wciąż spadają! Podsumowanie półrocza na rynku komunikacyjnym w serwisie UniMarte
Smog – na co najbardziej szkodzi?
ZDROWIE//UNIMARTER

Smog – na co najbardziej szkodzi?

Mieszanina zanieczyszczeń, którą wdychamy z powietrzem szkodzi nie tylko naszym płucom. Lista chorób, których ryzyko zwiększa smog jest...
Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to nowa forma oszczędzania
UBEZPIECZENIA//UNIMARTER

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to nowa forma oszczędzania

Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny, prywatny i opłacalny program długoterminowego oszczędzania na cele emerytalne opracowane dla pracowników
Artykuły Video Społeczność Rynek Zdrowia Market Placówki medyczne Baza leków
Seniorzy Ubezpieczenia Kalkulator OC/AC Przyczepy
Prywatność Regulamin #Tagi ☈ Popularne ❖ Rankingi Kontakt
YouTube Facebook @unimarter
© 2019 UniMarter.com.
blog@unimarter.com
UniMart
er
Konto @  Market ❖