DOM I OGRÓD//UNIMARTER

Oczyszczacz BEURER LR 300: Dom i ogród Black Friday UniMarter.com

Dom i ogród > Sprzęt AGD > Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja > Oczyszczacze powietrza  •  18/Wrzesień/2019 (23:18), aktualizacja 3/Październik/2019 (17:26)
Oczyszczacz BEURER LR 300 UniMarter Market
GDZIE KUPIĆ?

Sprawdź gdzie tanio kupić Oczyszczacz BEURER LR 300 na Market Produktowy UniMarter?!


Poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych z polecanym produktem Oczyszczacz BEURER LR 300 opieki zdrowotnej dla użytkowników serwisu internetowego UniMarter. Kupując produkt za pośrednictwem linku affiliacyjnego nasz serwis otrzymuję prowizją, która pozwoli dalej rozwijać tą stronę i dostarczać czytelnikom wartościowych treści o zdrowiu i leczeniu chorób.

Cena: 621.79 PLN
Cena: 679.99 PLN
Cena: 999.0 PLN


*Podane ceny produktu Oczyszczacz BEURER LR 300 może się różnić od aktualnej ceny w danym sklepie internetowym.
PODSTAWOWE

Podstawowe informacje o Oczyszczacz BEURER LR 300 w serwisie UniMarter Market


Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o produkcie Oczyszczacz BEURER LR 300 w markecie produktowym na stronach portalu informacyjnego o zdrowiu UniMarter. Ostateczna cena produktu Oczyszczacz BEURER LR 300 w polecanym sklepie internetowym może różnić się od tej podanej poniżej!

Produkt Oczyszczacz BEURER LR 300
Kategoria główna:
Dom i ogród > Sprzęt AGD > Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja > Oczyszczacze powietrza
Subkategria:
AGD małe > DO DOMU > Oczyszczacze powietrza
Cena:
621.79 PLN
Stan produktu:
Nowy
Producent:
BEURER
EAN:
4211125660086
ULOTKA/OPIS

Oczyszczacz BEURER LR 300 Ulotka/Opis Produktu AGD małe > DO DOMU > Oczyszczacze powietrza na UniMarter Market


Podstawowy opis produktu Oczyszczacz BEURER LR 300 prezentowany w kategorii Dom i ogród > Sprzęt AGD > Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja > Oczyszczacze powietrza został został dostarczony przez polecany sklep internetowy. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby dane były szczegółowe i spełniały wszelkie normy jakości i były zgodne ze stanem faktycznym.Oczyszczacz marki BEURER gwarantuje oczyszczanie powietrza za pomocą 3-warstwowego systemu filtrowania. Urządzenie odfiltrowuje: - kurz domowy - sierść zwierząt - zapachy - pyłki - rożne bakterie i wirusy - szkodliwe gazy Wydajność filtra: 99,5% FUNKCJONALNOŚĆ: - dodatkowe oczyszczanie powietrza przez promieniowanie ultrafioletowe - 3 poziomy - sterowanie dopasowane jest do powietrza w pomieszczeniu dzięki funkcji automatyki - odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do 35 m2 - funkcja minutnika - oświetlony panel obsługi - wskaźnik wymiany filtra - automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Oczyszczanie Zdrowy tryb życia i odpowiednie ochrona zdrowia to tendencja popularna całym świecie – podstawą jest powietrze, którym oddychamy: - wdychamy 10000 litrów powietrza dziennie - najczęściej przebywamy w pomieszczeniach - powietrze w pomieszczeniach jest najczęściej zanieczyszczone i złej jakości Niestety prawie wszystkie zanieczyszczenia powietrza są dla ludzkiego oka niewidoczne. Dzięki naszej efektywnej technologii trójwarstwowej z filtrem wstępnym, HEPA i filtrem z aktywnym węglem możliwe jest odfiltrowanie większości zanieczyszczeń. Filtr HEPA cenią sobie w szczególności alergicy, ponieważ jego wydajność jest niezmiernie wysoka.

Dane techniczne:

Oznaczenie produktu: Oczyszczacz powietrza
Automatyczne wyłączanie: tak
Rodzaj filtra: trójwarstwowy system filtracji
Wydajność filtra: 99,5%
Wskaźnik konieczności wymiany filtra: tak
Moc (W): ok. 50
Ustawienia: 3
Technologia: Filtr EPA
Światło ultrafioletowe: tak
Wymiary produktu: 14,5 × 38,8 × 42,8 cm
Oznaczenie CE: tak
Gwarancja w latach (więcej informacji na temat warunków gwarancji zawiera instrukcja): 3

Człowiek spędza większość czasu w zamkniętych pomieszczeniach. Często panujące w nich powietrze jest zanieczyszczone cząstkami kurzu, pyłkami, sierścią zwierząt, zapachami, szkodliwymi gazami oraz różnymi bakteriami i wirusami. Oczyszczacz powietrza LR300 oczyszcza powietrze w pomieszczeniu za pomocą trójwarstwowego systemu filtrów i wbudowanego światła UV-C.

Oczyszczacz powietrza LR 300

• odfiltrowuje z powietrza cząstki, takie jak bakterie, wirusy, roztocza i drobne pyłki za pomocą filtra kombinowanego (filtra z węglem aktywnym klasy EPA E12 przeciwko szkodliwym gazom i nieprzyjemnym zapachom),
• dysponuje wbudowanym światłem UV-C (do niszczenia drobnoustrojów),
• pracuje cicho na trzech stopniach mocy,
• jest wyposażony w funkcję timera (dwie, cztery lub osiem godzin),
• nadaje się do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni ok. 35 m²,
• jest energooszczędny,
• wyłącza się automatycznie, gdy ściągana jest pokrywa obudowy.

Zasada działania:

1. Wentylator oczyszczacza powietrza zasysa zabrudzone powietrze.
2. Filtr wstępny oddziela większe cząstki, takie jak kurz, brud i włosy.
3. Następnie filtrowane są przez filtr z węglem aktywnym formaldehydy, benzol i inne trujące gazy i zapachy z powietrza w pomieszczeniu.
4. Na koniec filtr EPA separuje małe cząstki, takie jak pyłki, bakterie lub wirusy.
5. Osobno włączane światło UV-C we wnętrzu obudowy eliminuje drobnoustroje i zapachy (pochodzące od zwierząt, z kuchni czy dymu tytoniowego).
6. Oczyszczone powietrze jest przekazywane przez znajdujący się w górnej części oczyszczacza otwór wylotowy powietrza do pomieszczenia.

Zanieczyszczone i niefiltrowane powietrze może mieć następujące negatywne skutki:

• rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych,
• negatywny wpływ na zdrowie spowodowany działaniem szkodliwych gazów.

Przeznaczenie oczyszczacza:

Ten oczyszczacz powietrza jest przeznaczony wyłącznie do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach wewnętrznych. Osobom, które cierpią na ciężką chorobę dróg oddechowych lub płuc zaleca się skonsultowanie korzystania z urządzenia z lekarzem. Urządzenie należy stosować tylko w celu, dla którego zostało zaprojektowane i w sposób określony w niniejszej instrukcji obsługi. Każde niewłaściwe użycie może być niebezpieczne. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z nieprawidłowego lub lekkomyślnego użytkowania.

Wyjmowanie oczyszczacza powietrza:

1. Otworzyć opakowanie z kartonu.
2. Pozostawić woreczek foliowy zamknięty i wyjąć urządzenie do góry.
3. Zdjąć wszystkie folie. Wyciągnąć filtr kombinowany z urządzenia (patrz rozdział "wymiana filtra") i wyjąć go z folii. Następnie należy umieścić filtr kombinowany w urządzeniu.
4. Sprawdzić, czy urządzenie, wtyczka sieciowa i kabel nie są uszkodzone.

Ustawianie oczyszczacza powietrza:

1. Proszę ustawić oczyszczacz powietrza na płaskim i twardym podłożu, aby uniknąć wibracji i hałasu. Jeśli chcą Państwo umieścić oczyszczacz powietrza w nowej pozycji, proszę go przenosić wyłącznie trzymając za uchwyt znajdujący się na odwrocie urządzenia.
2. Zapewnić wolną przestrzeń wokół urządzenia wynoszącą ok. 30 cm.
3. Pamiętać o tym, aby otwory wlotowy i wylotowy powietrza nie zostały zakryte.

Wymiana filtra

Trójwarstwowy filtr kombinowany należy wymieniać po 4320 godzinach pracy urządzenia na nowy. Po 4320 godzinach pracy urządzenia nad przyciskiem AUTO zacznie migać niebieska dioda LED. Aby wymienić filtr, należy wykonać następujące czynności:

1. Nacisnąć przycisk włączania/wyłączania, aby wymienić oczyszczacz powietrza i odłączyć go od gniazdka.

2. Zdjąć pokrywę obudowy jak przedstawiono na rysunku (zamknięcie magnetyczne). Wypiąć zamknięcie magnetyczne najpierw na dole, a następnie na górze.

3. Zdjąć filtr wstępny. Aby zdjąć filtr kombinowany, proszę ostrożnie zdjąć boczną klapkę.

4. Proszę włożyć nowy filtr kombinowany. Aby właściwie włożyć filtr kombinowany, proszę się kierować oznaczeniem bocznych klapek pokazanych na ilustracji. Proszę umieścić filtr ponad nimi.

5. Proszę ponownie nałożyć pokrywę obudowy, jak przedstawiono na rysunku, aż zablokuje się w sposób słyszalny i widoczny (zamknięcie magnetyczne). Proszę zawiesić zamknięcie magnetyczne najpierw na górze, a następnie na dole.

6. Proszę włożyć wtyczkę do gniazda zasilania. Ułożyć kabel tak, aby nie można było się o niego potknąć. Następnie należy przytrzymać przez 5 sekund wciśnięty przycisk AUTO. Licznik godzin pracy jest ponownie wyzerowany.

Jeśli chcieliby Państwo wymieniać filtr kombinowany w ustalonym, spersonalizowanym rytmie czasu (np. co 6 miesięcy), na górnej krawędzi filtra kombinowanego znajduje się naklejka, na której można wpisać datę.

Regularne czyszczenie filtra (raz w miesiącu) to warunek higienicznej i bezusterkowej pracy urządzenia. Proszę oczyścić trójwarstwowy filtr nasadką szczotki odkurzacza. W celu przeprowadzenia gruntownego czyszczenia proszę zdjąć filtr wstępny i również oczyścić nasadką szczotki odkurzacza znajdujący się za nim filtr z węglem aktywnym i znajdujący się na odwrocie filtr EPA. Następnie proszę nałożyć filtr wstępny na filtr EPA. Trójwarstwowy filtr powinien być wymieniany po 4320 godzinach pracy (patrz rozdział "Wymiana filtra"). Nie można myć trójwarstwowego filtra.

Obudowę oczyszczacza powietrza należy czyścić ściereczką lekko zwilżoną wodą lub delikatnym roztworem czyszczącym. Nie należy używać w tym celu rozpuszczalników bądź innych agresywnych środków czyszczących lub szorujących.

Jeśli urządzenie nie jest używane przez dłuższy czas, należy je przechowywać w oryginalnym opakowaniu w suchym miejscu. Na opakowaniu nie należy kłaść innych przedmiotów.

Obsługa oczyszczacza:

Oczyszczacz powietrza posiada funkcję automatyczną. Jeśli funkcja automatyczna jest włączona, prędkość wentylatora dostosowuje się automatycznie do jakości powietrza otoczenia. Oznacza to, że im gorsza jest jakość powietrza otoczenia, tym większą prędkość wentylatora oczyszczacz powietrza ustawia automatycznie.

1. Aby włączyć funkcję automatyki, proszę na włączonym oczyszczaczu powietrza wcisnąć przycisk AUTO. Kiedy funkcja automatyki jest aktywna, zapala się światło nad przyciskiem AUTO.

2. Aby wyłączyć funkcję automatyki, proszę ponownie nacisnąć przycisk AUTO. Światło nad przyciskiem AUTO gaśnie. Jeśli światło nad przyciskiem AUTO miga, trzeba wymienić filtr. Należy przestrzegać wskazówek znajdujących się w rozdziale "Wymiana filtra".

Oczyszczacz powietrza posiada trzy opcje ustawiania prędkości wentylatora: (mała), (średnia) i (duża). Aby zmieniać poszczególne prędkości wentylatora, należy nacisnąć przycisk prędkości wentylatora. Na panelu obsługi zapala się aktualnie ustawiona prędkość wentylatora.

Światło UV-C eliminuje zawarte w powietrzu drobnoustroje. Światło UV-C aktywuje przy tym tlenki tytanu, które rozkładają cząstki nieprzyjemnych zapachów (pochodzące od zwierząt, z kuchni czy dymu tytoniowego).

1. Aby włączyć światło UV-C, proszę nacisnąć na włączonym oczyszczaczu powietrza przycisk UV-C. Kiedy światło UV-C jest aktywne, zapala się światło nad przyciskiem UV-C.

2. Aby wyłączyć światło UV-C, proszę nacisnąć ponownie przycisk UV-C. Światło nad przyciskiem UV-C gaśnie.

Oczyszczacz powietrza posiada funkcję timera, dzięki której można ustalić, po ilu godzinach urządzenie powinno się samoczynnie wyłączyć. Oczyszczacz powietrza posiada trzy opcje ustawiania timera: 2H (dwie godziny), 4H (cztery godziny) i 8H (osiem godzin). Aby zmieniać poszczególne ustawienia timera, należy nacisnąć przycisk TIMER. Na panelu obsługi zapala się aktualnie ustawiony czas timera. Oczyszczacz wyłączy się automatycznie po upływie ustawionego czasu. Aby wyłączyć timer, proszę naciskać przycisk TIMER, dopóki nie zgaśnie światło nad przyciskiem Timer. Oczyszczacz powietrza pracuje teraz stale.


Aktualne ceny, możliwe rabaty, sposoby dostawy oraz szczegółowe warunki zakupu produktu Oczyszczacz BEURER LR 300z kategorii opieki zdrowotnej znajdziesz pod linkiem affiliacyjnym w wybranych sklepach internetowych.
KATEGORIE
UniMarter Market Ranking Sprzęt AGD ❖   Dom i ogród ❖   Sprzęt AGD ❖   Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja ❖   Oczyszczacze powietrza
OPINIE
Nie możesz dodać nowej opini!
Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
§ UWAGA!
UniMarter to portal informacyjny o zdrowiu i chorobach z dużą serią publikacji o zdrowym stylu życia oraz z aktualnymi wiadomościami z rynku medycznego. Nie mniej jednak, chcemy także rozwijać się na innych płaszczyznach, prezentując naszym czytelnikom wyselekcjonowane produkty i polecać je w partnerskich sklepach internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opis oferty już w naszym serwisie, w tym również Oczyszczacz BEURER LR 300 był zgodny ze stanem faktycznym i ułatwiał podjęcie decyzji zakupowej. Po kliknięciu w link affiliacyjny zostaniesz przeniesiony do partnerskiego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł kupić wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z obowiązującym regulaminem zakupów naszego partnera. Korzystając z naszego narzędzia UniMarter Market wspierasz nasz rozwój i możliwość dostarczania nowych i rzetelnych treści dla czytelników portalu informacyjnego UniMarter!
POPULARNE
›  Pulsometr BEURER PM 90
›  Oczyszczacz BEURER LR 300
›  Pulsometr BEURER PM 15
›  Aparat do masażu Beurer MG 70 Masażer
›  Masażer do stóp BEURER FM 60
›  Urządzenie do aromaterapii BEURER LA 20
›  Termometr BEURER FT 65
›  Masażer mini BEURER MG 16 Zielony
›  Niania elektroniczna BEURER BY33
›  Poduszka rozgrzewająca BEURER HK 49
›  Urządzenie BEURER HK 55
›  Pilnik elektryczny do stóp BEURER MP26
›  Poduszka elektryczna BEURER HK comfort
›  Waga BEURER BF 700
›  Waga BEURER KS 19 Lemon
›  Pas grzewczy BEURER HK 58 Cosy (old)
›  Pas grzewczy Beurer HK 55
›  Zestaw do manicure BEURER MP62
›  Laktator BEURER BY 15
›  Pulsoksymetr BEURER PO 60
›  Nawilżacz BEURER LB44
›  Ciśnieniomierz BEURER BM 47
›  Ciśnieniomierz BEURER BC 30
›  Ciśnieniomierz BEURER BC 28
›  Lokówka BEURER HT 55
›  Ciśnieniomierz BEURER BC 32
›  Nawilżacz BEURER LB88
›  Poduszka rozgrzewająca BEURER HK 57 To Go
›  Lusterko kosmetyczne BEURER BS 99
›  Mata masująca BEURER MG 300
›  Wkład rozgrzewający do łóżka BEURER TS 26
›  Koc elektryczny BEURER HD 90
›  Ciśnieniomierz BEURER BM 40
›  Zestaw do pielęgnacji paznokci BEURER MP 100
›  Aromatyzer BEURER LA 30
›  Masażer BEURER MG 80
›  Masażer antycellulitowy BEURER CM 50
›  Ciśnieniomierz BEURER BM 28
›  Niania elektroniczna BEURER BY88 Smart
›  Laktator elektryczny BEURER BY40
›  Nawilżacz BEURER LB 37
›  Oczyszczacz BEURER LW 110 B z funkcją nawilżania
›  Oczyszczacz BEURER LR 330 z funkcją nawilżania
›  Waga BEURER GS300 Czarny
›  Oczyszczacz BEURER LR 200
›  Waga łazienkowa BEURER GS 203 Kamienie
›  Waga BEURER KS 19 Ice Cream
›  BEURER Jonowy włosów 2200 W HC 80
›  BEURER prostownica do włosów HS 30
›  Beurer LR 330 Oczyszczacz Powietrza
BLOG//UNIMARTER
Tendencje rozwojowe w zakresie problematyki walki z cyberprzestępczości
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Tendencje rozwojowe w zakresie problematyki walki z cyberprzestępczości

Najgroźniejszymi rodzajami ataku w cyberprzestrzeni są te, których inicjatorami są państwa. Taka forma ataku pełni rolę uzupełniającą do...
Zjawisko cyberterroryzmu i jego konsekwencje
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Zjawisko cyberterroryzmu i jego konsekwencje

Obecnie cyberterroryzm to jedno z największych zagrożeń dla świata, gdzie głównym narzędziem ataku wykorzystywanego przez terrorystów są...
Możliwe formy oraz potencjalne cele i obiekty cyberataków
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Możliwe formy oraz potencjalne cele i obiekty cyberataków

Dzisiaj mówiąc o zagrożeniach cyberprzestępczością w dużym zakresie skupiamy się na odpowiedniej ochronie informacji, która może być...
Czym jest cyberprzestrzeń, cyberterroryzm i cyberprzestępczość?
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Czym jest cyberprzestrzeń, cyberterroryzm i cyberprzestępczość?

W dostępnej literaturze naukowej poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa podano wiele definicji pojęcia bezpieczeństwo, które ewoluowało...
Ministerstwo Cyfryzacji: Checklist – przedsiębiorco, o tym musisz pamiętać
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Ministerstwo Cyfryzacji: Checklist – przedsiębiorco, o tym musisz pamiętać

Nieważne, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy Twoja firma to kilka osób, musisz pamiętać o cyberbezpieczeństwie...
Społeczeństwo informacyjne wobec zagrożeń cyberprzestępczością i cyberterroryzmem
BEZPIECZEŃSTWO//UNIMARTER

Społeczeństwo informacyjne wobec zagrożeń cyberprzestępczością i cyberterroryzmem

Cyberbezpieczeństwo jest bardzo dużym obszarem tematycznym do omówienia i nie sposób w tak krótkiej pracy zawrzeć wszystkich elementów...
Rynek OC w Polsce: Jesteś kierowcą? Musisz to przeczytać!
UBEZPIECZENIA//UNIMARTER

Rynek OC w Polsce: Jesteś kierowcą? Musisz to przeczytać!

Mamy bardzo dobre wieści dla wszystkich kierowców w Polsce... Ceny OC wciąż spadają! Podsumowanie półrocza na rynku komunikacyjnym w serwisie UniMarte
Smog – na co najbardziej szkodzi?
ZDROWIE//UNIMARTER

Smog – na co najbardziej szkodzi?

Mieszanina zanieczyszczeń, którą wdychamy z powietrzem szkodzi nie tylko naszym płucom. Lista chorób, których ryzyko zwiększa smog jest...
Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to nowa forma oszczędzania
UBEZPIECZENIA//UNIMARTER

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to nowa forma oszczędzania

Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny, prywatny i opłacalny program długoterminowego oszczędzania na cele emerytalne opracowane dla pracowników
Artykuły Video Społeczność Rynek Zdrowia Market Placówki medyczne Baza leków
Seniorzy Ubezpieczenia Kalkulator OC/AC Przyczepy
Prywatność Regulamin #Tagi ☈ Popularne ❖ Rankingi Kontakt
YouTube Facebook @unimarter
© 2019 UniMarter.com.
blog@unimarter.com
UniMart
er
Konto @  Market ❖